Najbliższy BIEG we Wrocławiu

Dni

:

Godziny

:

Minuty

:

Sekundy

Bieg IT w liczbach

uczestników

metry w rzucie PC

przebiegniętych kilometrów

drużyn damskich

edycje

%

mężczyzn

O Biegu

Zgodnie z ideą IT KONTRAKT „aktywnie po pracy – efektywnie w pracy” tworzymy okazję do spotkania się społeczności IT nie tylko na polu zawodowym, ale w rywalizacji sportowej. Co roku organizowane są dwie edycje wydarzenia: w Warszawie oraz we Wrocławiu, gdzie mieści się nasza siedziba.

Zawody odbywają się cyklicznie w maju i we wrześniu. Dystans, który uczestnicy mają do pokonania to 10km. Każdy kto pracuje lub studiuje kierunki informatyczne jest mile widziany na starcie. Dla osób, które pragną dopingować swoim najbliższych i przyjaciół przewidziane są liczne atrakcje. Dla najmłodszych organizowany jest Bieg Bajtka. Sami uczestnicy mogą się również wykazać siłą w konkursie na najdalszy „Rzut PCem”.

„Bieganie to dyscyplina w której uczymy się rywalizacji z najtrudniejszym przeciwnikiem samym – sobą. To rodzaj aktywności zaspakajający w szlachetny sposób potrzebę rywalizacji i osiągania wyników. W Polsce cieszy się nieustannie rosnącą popularnością, również wśród specjalistów IT. Co więcej, bieganie staje się często stylem życia i odpowiedzią na korporacyjną codzienność.”

Marceli Smela, Prezes IT Kontrakt

Aktualności

Rzut PCem 2016

Na biegu organizujemy imprezę towarzyszącą w postaci firmowego rzutu PC-em, „blaszakiem”, „złomem” etc. Zasady są proste.

czytaj dalej

Medal 2016

Każdy z uczestników biegu w Warszawie, który ukończy bieg otrzyma swój pamiątkowy medal. Oto jego tegoroczny projekt.

czytaj dalej

Koszulka IT 2016

W tym roku koszulka Biegu IT zmienia design. Każdy uczestnik otrzyma w pakiecie startowym taki oto techniczny T-shirt.

czytaj dalej

Mapa biegu: WARSZAWA

Organizator:

Partnerzy

Patroni

Nagrody

Partnerzy