Aktualności

IT Kontrakt – otwarcie nowych oddziałów w Gdańsku i Krakowie

Wraz z nowym rokiem, w lutym zostały uruchomione dwie nowe komórki w Gdańsku i Krakowie.  Plan rozwoju sieci placówek jest otwarty i obejmuje kluczowe miasta regionów o silnym zapotrzebowaniu na usługi outsourcingowe.

Otwarcie nowych oddziałów przez IT Kontrakt wynika z modelu biznesowego firmy, opartego na indywidualnym podejściu do klienta. Zwiększenie ilości placówek stacjonarnych pozwoli firmie zwiększyć zakres i dostępność usług outsourcingowych, jak również dotrzeć do nowych firm zainteresowanych zewnętrznym wsparciem z zakresu dostarczania specjalistów IT.

 „ Nowe odziały to kolejny krok w strategii rozwojowej firmy. Wdrożenie nowych zespołów rekrutacyjnych i handlowych w Gdańsku i Krakowie, pozwoli być nam bliżej klienta i zatrudnianego specjalisty. Taka ekspansja rynkowa umożliwi nam maksymalizację efektywności i skrócenie czasu realizowanych projektów, dzięki zwiększeniu dostępności naszych specjalistów z zakresu rekrutacji i sprzedaży na rynku lokalnym.” – oznajmił Marceli Smela, Prezes IT Kontrakt.

Powrót

Nagrody

Partnerzy