Aktualności

IT KONTRAKT – THE IT MEETING PLACE

Miło nam poinformować Was o nowej inicjatywie IT Kontrakt. W naszej głównej siedzibie rozpoczęliśmy organizację spotkań społeczności IT.  We wrocławskim biurowcu Sky Tower mamy przyjemność cyklicznie gościć grupę developerów organizującą niekomercyjne spotkania pod nazwą meet.js.

Ideą spotkań jest dzielenie się wiedzą poprzez prelekcje i prezentacje uczestników. Tematyka obejmuje szeroki zakres zagadnień webowo-front-endowych (JS, CSS, HTML itd.). Prelegentem może być każdy chętny, który uprzednio zgłosi interesujący go temat.  Motywem przewodnim spotkań jest jasne przesłanie: „Zero komercji – czysta wiedza! Tylko od specjalistów można dowiedzieć się najwięcej”.

Spikerami są sami developerzy, którzy w trakcie 15 minut dzielą się swoim know-how ze słuchaczami.  Z racji, że grono odbiorców ma charakter multikulturowy, prezentacje prowadzone są również w języku angielskim. Wrocławskie edycje entuzjastów JavaScriptu i technologii webowych w IT Kontrakt odbywają się od stycznia i cieszą się sporą frekwencją.

Z naszej strony staramy się zapewnić jak najlepsze zaplecze organizacyjne oraz stworzyć sprzyjającą atmosferę do dyskusji i wymiany doświadczeń zawodowych.

Powrót

Nagrody

Partnerzy