Aktualności

Konferencje, prelekcje, warsztaty, wymiana doświadczeń, czyli co w branży IT piszczy

Aktywny udział i obecność na kluczowych eventach branżowych to dla nas znacząca część pracy, jak również okazja do spotkać ze specjalistami.

SQL Day – wiedza, merytoryka, kompetencje

W kwietniu, jako srebrny sponsor wydarzenia, byliśmy obecni na kolejnej edycji SQL Day 2014 we Wrocławiu. W trakcie dwudniowych warsztatów i prelekcji, mieliśmy sposobność przybliżenia szerszej grupie SQL-owców naszej działalności i oferty współpracy.

Front-Trends – siła społeczności

7-9 maja w Warszawie miała miejsce tegoroczna edycja konferencji Front-Trends. Jak sami organizatorzy podkreślą, Front- Trends to wydarzenie z wizją, którą poprzez rozwój i udoskonalanie kolejnych edycji, pragną realizować. W tym roku organizatorzy również sprostali wysokim oczekiwaniom odnośnie merytorycznej strony eventu, jak i jego organizacji. Było o robotach/dronach, o najnowszych frameworkach JS, CSS3, web components, o nauczaniu programowania, ekspansji JavaScriptu na różnych platformach, jak i o trendach w nowoczesnym UX 2014. Nasz zespół stawiając na oryginalność zaskoczył, uczestników ciekawymi gadżetami z humorystycznym przesłaniem.

Powrót

Nagrody

Partnerzy