Aktualności

Mobile Trends Awards 2013

Z przyjemnością informujemy, że aplikacja piersibadacze.pl wykonana przez jedną ze spółek Grupy Kapitałowej IT Kontrakt – Stermedia Sp. z o.o., otrzymała pierwsze miejsce w konkursie Mobile Trend Awards 2013 w kategorii „Sport i Zdrowie”.Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się 16 stycznia w Krakowie. Nagrody i wyróżnienia przyznawane były na drodze głosowania Kapituły konkursowej oraz internautów.

Stermedia, jako partner technologiczny kampanii  „Rak. To się leczy!” wykonała aplikację piersi badacze.pl dostępną na platformy: Android, iOS i Windows Phone. Pionierski projekt w skali kraju ma na celu propagowanie zdrowia i profilaktyki. Narzędzie pełni rolę instruktarza jak krok po kroku samemu wykonać samobadanie piersi.  Co więcej modelowe wykonanie badania prezentuje męskie grono przedstawicieli świata show biznesu, sportu, muzyki. W akcję zaangażował się m.in. Radosław Majdan, Przemysław Saleta czy Jacek Stachursky.

„Jest nam niezmiernie miło być częścią projektu, któremu przyświeca tak szlachetna idea. Cieszymy się, że aplikacja spotkała się z zainteresowaniem i poparciem odbiorców. Otrzymane wyróżnienie traktujemy, jako wyznacznik naszych dalszych działań i rozwoju.”- Piotr Krajewski, CEO Stermedia.

aplikacja1
aplikacja2

Stermedia Sp. z o.o. – oferuje usługi w zakresie projektowania, tworzenia, integracji oraz wdrażania dedykowanych rozwiązań informatycznych. Firma istnieje na rynku od 2007 roku. Od sierpnia 2011 roku Stermedia jest częścią Grupy Kapitałowej IT Kontrakt.

Powrót

Nagrody

Partnerzy